معرفی شرکت پوشش های محافظتی جنوب

پلی گام

شرکت پوششهای محافظتی جنوب (پلی گام )

یکی از بزرگترین و به نام ترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان پوشش های محافظتی و ضد خوردگی ، سیستم های آب بندی ، ماستیک ها و مواد درزبندی ، افزودنی های بتن و … در ایران است.

این شرکت همکاری مشترک و هدفمندی را با شرکت های مطرح و نام آشنای جهان در زمینه فرمولاسیون پوشش های پیشرفته ای چون پلی یورتان ، تولید سیستم های آب بندی و افزودنی های بتن داشته است.

 شروع کار شرکت در سال ۱۳۵۵ با پشتوانه ۱۰ سال سابقه کار مدیران و بنیانگذاران این شرکت در کار تولید انواع عایقهای رطوبتی ، حرارتی و پوششهای محافظتی می باشد . در این سال با توجه به تجربیات گذشته ، شرکت کار خود را با نام ساختمانهای صنعتی جنوب در زمینه تحقیقات ، طراحی و ساخت خطوط و ماشین آلات تولید آغاز کرد و پس از آن با استفاده از ماشین آلات ساخته شده شروع به تولید انواع عایقهای رطوبتی ، ماستیکها ، رنگها و پوشش های قیر و پلیمر نمود و در سال ۱۳۷۶ با نام پوششهای محافظتی جنوب ( پلی گام) محصولات جدیدی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرد .

slide3

اهداف مجموعه

این شرکت پروژه تحقیقاتی مشترکی را جهت تولید پوشش پلی یورتان ۱۰۰% جامد با همکاری شرکت نام آشنای جهان(بایر آلمان) به عنوان مادر صنعت پلی یورتان دنیا در سال ۱۳۸۴ آغاز نمود که نتیجه آن فرمولاسیون پوشش پلی یورتان با نسبت اختلاط ۱:۱ در سال ۱۳۸۹ به عنوان برترین پوشش ضدخوردگی بوده است.

اینک گروه پوششهای محافظتی جنوب با سابقه ای درخشان و افتخاری بزرگ در داشتن سهمی کوچک در صنایع این مرز و بوم، با مجموعه ای متنوع و کم نظیر از تکنولوژی های برتر این صنعت، نامی مطمئن و قابل اعتماد در تامین نیازمندی های صنایع نفت، گاز ،پتروشیمی، آب و فاضلاب، دریائی و … در بحث کنترل خوردگی، حفاظت و آب بندی می باشد.

با توجه به وسعت کار و تجربیات کسب شده و تکیه بر کادر فنی مجرب و متخصص ، واحد تولید رنگها وپوشش های صنعتی با هدف تولید ، تحقیق ، توسعه رنگها و پوششهای صنعتی و حفاظتی از بطن پوششهای محافظتی جنوب تاسیس یافت و مکمل کاری این گروه صنعتی مجرب و کارآمد شد.